Doğan K. Teşekkür Mesajı

İnsallah olumlu sonuclanir ben tesekkur ederim. Saygilarimla.

Vodafone Gülören Köyünde 3G Şebekesi Yok!

Doğan K. |

Ben Samsun Çarşamba Gülören Mahallesi'nden (Eski Adıyla Gülören Köyü) D.. K...bulunduğum bölgede Vodafone'un vericileri var ama maalesef 3G yok, telefonlarımızda 3G ibaresini göremiyoruz. Şikayetimde bundan dolayıdır, bölgemizde 3G'nin olmasını istiyorum ve gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan K.
  20 Eylül
  09:44

  gorusme saglanamadi evet dogru ama aradilar konusmadilar bekledim biraz ama hic bir sekilde cevap alamadim tekrar aramalarin rica ediyorum tabi konusacaklarsa.

 • 17 Eylül
  17:49

  "
  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 17.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş
  "

 • Doğan K.
  16 Eylül
  22:15

  Sabirsizlikla bekliyorum sonucun sevindirici olmasi icin ama hala bi sonuca ulasmadi 5 6 gundur insallah bosuna umutlanmam simdiden ilgileri icin tesekkurler umarim hersey istedigimiz gibi olur.

 • Doğan K.
  12 Eylül
  02:18

  İnsallah olumlu sonuclanir ben tesekkur ederim. Saygilarimla.

 • 11 Eylül
  14:56

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.