07 Eylül 2013

Vodafone Görüşmelerimi Olması Gerekenden Fazla Ücretlendirmiş!

Belirttiğim Vodafone hattımın Temmuz-Ağustos dönemi faturasının detaylarını incelediğimde firmanın, yapmadığım görüşmeler eklediğini fark ettim. Eklenen bu görüşmeler yoluyla 500 dk'lık kotam doldurulmuş ve dönem içinde yaptığım diğer görüşmeler ücretlendirilmiştir. Firma tarafından eklenen görüşmelerin hemen hepsi 3600 sn'de kesilmiş ve akabinde bir diğer görüşmeye başlanmış.

Müteakip iki görüşmenin arasında 1800 sn. görünmesine karşın bu görüşmeler 3600 sn olarak ücretlendirilmiş. Hem tarafıma ait olmayan görüşmeler yazılmış hem de süresinden fazla değerlendirilmiş. Nereden bakılırsa tutarsızlık akan bir fatura detayı da tarafıma gönderilmiş. 200 TL'yi aşkın faturayı ödeyip itiraz ettim. 21 gün geçti.

İbrahim 67 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , 544633****numaralı hattınıza ait gerekli araştırmalar sağlanmış olup hattınıza yönelik problem olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İbrahim 08 Eylül 2013

    İtiraz dilekçesini fax yoluyla iletmeme rağmen 15 iş günü içinde olumlu ya da olumsuz bir cevap vermediler. şirket olarak cevaplama hızı oldukça yavaş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön