04 Eylül 2013

Vodafone Görüşme Yapamadığım Halde Sorun Yok Diyor!

1996'dan bu yana Vodafone kullanıyorum. İstanbul Maltepe Adatepe'de Belen sokakta oturuyorum. Son zamanlarda evde telefonla konuşmak mümkün değil. Bütün odaları geziyoruz. Güneydoğu'ya bakan balkonumuzdan en iyi verimi alıyoruz. Yakında dama çıkacağız. 542 yi arayıp 6 dakika sonra karşıma çıkan kişiye durumu bildirdim. Görevli önündeki haritadan evimin sokağını bulamadı. Yok öyle bir yer dedi bana. O an bütün vücudum ürperdi.

O bölgeye ait bir problem göremediğini iletti. Bende 2 gün daha beklerim başka operatöre geçerim dedim. bekliyorum. Ayrıca 542'nin menüsü bir harika. Durumunuzu ifade etmek için bir şahısa ulaşmak mümkün değil. Sabırlıyım derseniz 6-7 dakika.

Ekrem 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön