02 Haziran 2014

Vodafone Görüşme Listemi Göndermiyor!

Vodafone'a taşıdığım ve daha sonra kontör yüklemediğim için kapanan hattımın en son görüşme listemin defalarca istememe(ve bana gönderileceği söylenmesine) rağmen bir türlü konu liste tarafıma gönderilmedi. Bir defasında size gönderilmemiş çünkü hattımın iptal olduğu ve 0,50 kuruşluk bedelin tahsil edilemeyeceği nedeniyle gönderilmemiş. Bahaneye bakın. Madem öyle yerinizi söyleyin ben gelip alayım listeyi dedim, işte tamam bu sefer göndereceğiz dediler yine gelmedi. Kaldı ki 0,50 kuruş için mi eziyet? Eğer bu mağduriyetim giderilmezse iyi ki kullanmamışım da iptal olmuş hattım demek zorunda kalacağım. Yazık ya 0,50 kuruş ya!

Musa 189 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi02 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön