Vodafone Gönderdiği Faturanın Açıklamasını Yapamıyor!

U.demir P. |

19 yıllık Vodafone abonesiyim.Vodafone devreden süper tarifesini kullanmaktayım.Tarifenin aylık ücreti 39 tl. My Vodafone uygulamasından aylık kullanımımı takip etmekteyim.Paketimi aşmamama rağmen Vodafone sürekli tarife ücretinden daha yüksek bir faturalandırma yapıyor.Konuyla ilgili çağrı merkezini aradığımda karşıma çıkan operatör detayları göremiyorum diyor.Bu nasıl bir faturalandırma? Kurum yolladığı faturanın açıklamasını yapamıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • U.demir P.
  21 Temmuz
  20:57

  09.07.2014 te sizden bir çağrı almadım...Beni aradığınıza dair bir kayıt varsa açıklarsanız memnun olurum...

 • 10 Temmuz
  13:48

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 09.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,89 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 07 Temmuz
  17:29

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."