05 Şubat 2014

Vodafone Gereksiz Yüksek Fatura Gönderdi!

Taahhüdümün dolacağı zamanda müşteri hizmetlerini aradım. Numaram 507'li olduğu için numara değişikliği için operatör değiştirmem gerekiyordu; yeniden bir fatura çıkmaması ve ceza yememem için benim ne zaman geçiş yapmam uygun olur diye sordum. Müşteri temsilcisi bugün saat 12'ye kadar kontörlüye geçerseniz yeni faturanız çıkmaz ve ceza da olmaz dedi. Ben de o zaman hemen geçirelim dedim, herşey bana söylendiği gibi yapıldı. Fakat normal de 80 TL faturam, son faturam 121 gelmiş. Aradım sebebini soruyorum sizin tarifeniz 105 TL denildi. Ben bir yıl kullandım. Derdimi anlatıyorum temsilci ilgilenmiyor. Vodafone'a geri geçecektim ama vazgeçtim.Avukatlık olmamak için mecbur ödedim.

Mehmet 62 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 22 Mart 2014

  En kısa süre geçmedi mi daha acaba

 • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Mehmet 12 Şubat 2014

  Hiç ilgilenen olmadı

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön