13 Ocak 2014

Vodafone Gereksiz Tarife Değişikliği Yapmış!

Kasım sonunda, yararlandığım tarifenin süresi dolduğundan Vodafone müşteri hizmetlerinin de teşvikiyle Aralık ayı itibariyle Cep Avantaj 500 tarifesi için taahhüt verdim, ancak Aralık ayının başında isteğim dışında önce Cep Avantaj 250, sonra da Cep Avantaj 500 tarifesine geçişim yapılmış ve kullanmadığım Cep Avantaj 250 tarifesinin ücreti de tarafıma fatura edilmiştir.

Müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdim ve itiraz oluşturdum, ancak gelen cevap yapılan işlemin doğru olduğu yönünde idi. Ben yapılan işlem hakkında böyle bir taahhüt vermedim, bu yanlışlığın bedelinin tarafıma ödetilmeye çalışılması halinde Hakem Heyeti'ne başvuracağım ve aboneliğimi sonlandıracağım. Bilginize...

Mustafa 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mustafa20 Ocak 2014

    Aboneliğimi taahhüdüm biter bitmez, en kısa sürede bitireceğim.

  • Vodafone Temsilcisi13 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön