01 Aralık 2014

Vodafone Gereksiz Bilgiler Verildi!

29,11,2014 tarihi 19:58 civarında telefonuma gelen mesaj hakkında bilgi almak istedim maalesef müşteri temsilcilerinden B*** hanım bana sorumla alakası olamayan bilgiler vermeye çalıştı. Öğrenmek istediğim konu 1500 dk, konuşma 2gb internet ve 2000sms 25 TL olan tarifeye geçip geçemeyeceğim idi. Ama maalesef hiç yardımcı olunmadı ısrarla başka tarifeler hakkında bilgi verildi gereksiz yere bilgi alamadan dakikalarca konuştuk. Lütfen bu konuyu araştırıp beni bilgilendirir misiniz. Müşteriye böylemi yardımcı olunuyor Vodafone da...

Mesut 120 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.12.2014 13.15 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en K. sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön