25 Mart 2014

Vodafone Gerekli İlgiyi Göstermedi!

Vodafone'a 24.03.2014 tarihi itibari mail atmıştım ama geri dönen olmadı. Şikayetim içerik diye kullanımıyla ilgili. 27 tl fatura edilmiş ama ne data kullanımı ne süre kullanımı mevcut. Bunun tekrardan düzenlenmesini talep etmeme rağmen gerekli ilgiyi göremediğimizi bildirir tekrar memnuniyetsizliğimi dile getirir operatör değişikliğine gitmek zorunda bırakmayacağınızı düşünerek iyi çalışmalar temenni ederim.

Emin 56 Okunma

Cevaplar

  • Emin 28 Mart 2014

    Maalesef vodofone çok güzel ağzı laf yapan kişileri müşteri hizmetine koymuş ama çözüm süresi hakında bilgisiz olduğunu tarafınıza bildirmek isterim ki sadece 27 tl kullanılmayan içerik diye yansıtılan ücreti geri almayıp sadece yapacak bir şey yok deyip geçiştirmelerini de kınıyor son fatura işlemimden sonra oparatör değiştireceğimi buradan son kez tarafınıza duyurmak isterim.

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön