26 Mart 2014

Vodafone Gereken Açıklamayı Yapmıyor!

24.03.2014 tarihinde kontör yüklettim kontörüm geldiği gibi kesildi. 25.03.2014 tarihinde saat 5:30 gibi 2 kez ayrı ayrı tekrar kontör yüklettim hattımda 24 TL olması gerekirken hattımda sadece 8 TL kalmış.

444 0 542 Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda ilk olarak Ö. bey ile görüştüm , şikayet çağrısını açamadığını bana sadece internete bağlandığım için TL'lerimin alınmış olduğunun bilgisini verdi.

Daha sonra aradığımda A. hanım ile görüştüm bana şu saatlerde internete girdiğin için hattınızdan TL olarak kesilmiş denildi. Peki benim kontör yüklediğim saati sisteminizde görebiliyorsunuzdur belki A. hanımın bana vermiş olduğu saat diliminde benim hattımda kontör yoktu.

Ayşegül 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 07.04.2014- 08.04.2014 ve 09.04.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön