16 Şubat 2013

Vodafone Geçiş Yaptım Diye Haksız Fatura Gönderdi!

Kullanmakta 2 adet ***numaramı geçici süre 1 yıllığına Vodafone a taşıdım 06.01.2013 tarihinde sözleşmem sona erdi bende tekrar **dönüş yaptım 11 ay boyunca kullanmış olduğum paketi bile aşmadan düzenli otomatik ödeme ile ödemelerimi yaptım.

Sadece son faturamda her iki hattıma da anlamsız bedeller yükleyerek fazla fatura tahsil yoluna gidildi açıklama bile yapamadılar bende son faturamı halen ödemedim.

Sedat 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, şikayetinize yönelik gerekli inceleme ve bilgilendirmenin hat bazında yapılabilmesi için, Vodafone GSM numaranızı kontrol ederek tekrar tarafımıza iletmenizi ya da talebiniz hakkında detaylı bilgi için ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. 542 Müşteri Hizmetlerini arama ücreti : Arama başına 40 KR olarak ücretlendirileceksiniz. (Faturalı ve Faturasız aynıdır.) 4440542 numarasını ararken dakika başına 40 KR olarak ücretlendirilecektir. (Faturalı ve Faturasız aynıdır.) Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön