Vodafone Geçiş İşlemleri Bitti Ama Hala Hattım Kapalı!

Celal K. |

Vodafone kampanyaları cazip geldiği için, hattımı Vodafone operatörüne taşıma hatasında bulundum. Geçen hafta işlemlerimi yapmama rağmen telefonun hala kapalı, Müşteri hizmetleri ise hikaye.

Vodafone'a geçtiğime daha hattım açılmadan pişmanım. Böyle bir hizmet anlayışı olmaz. Vodafone'u bu başarısızlıklarından dolayı kutlarım.

En kısa sürede tekrar eski operatörüme döneceğim. Sonuçta verilen hizmet bedava değil, paramın karşılığı.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  15:36

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 29.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Celal K.
  27 Mayıs
  13:48

  Sayın vodafone yetkilileri

  tek bir cevap istiyorum, hattım ne zaman aktif olacak,

  aktif olmamasının sebebi nedir.

 • 27 Mayıs
  12:47

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.