Turgay A. Teşekkür Mesajı

Aylarca uğraşıdan sonra Şikayetvar.com sorunumu halletti. Teşekkürler.

Vodafone Geçiş İşleminde Yapılan Yanlışlık.

Turgay A. |

Mayıs ayı içerisinde Vodafone'a taşıdığım 2 hattım için ilk faturamı 90 TL beklerken 159.20 TL ödedim. Sayısız görüşme ve de dinlediğim laflar sonucu farkın hattın birinin önce başka bir tarifeye daha sonra benim istediğim tarifeye geçirildiğini öğrendim. Bundan dolayı cezalı ödedim. Ama aylar geçmesine rağmen ne Vodafone ile, ne de geçişi yapan bayi olan Solus İletişim ile yaptığım sayısız görüşmelerden dinlediğim yanlış beyanlar harici hiçbir sonuç alamadım. Sonuç olarak 70 liramı aldı. Günlerdir hatasını kabul eden Solus İletişimden gelmeyecek cevabı bekliyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgay A.
  24 Aralık
  10:49

  Aylarca uğraşıdan sonra Şikayetvar.com sorunumu halletti. Teşekkürler.

 • 08 Aralık
  15:59

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.