Vodafone Gecikmiş Fatura Bedeli!

Selin O. |

Vodafone faturalı hattımı genç avantaj (tarife ücreti 35 tl) paketiyle ekim ayında almış bulunmaktayım. Fakat bir süre ödeyemedim ve ekim ve aralık ayını kartımdan otomatik ödeme talimatıyla almış bulunmaktalar. Kasım ayının çekimi kart limit yetersizliği sebebiyle çekilememiş. Şuanda da kullanmadığım halde ocak ayına ait 126 tl fatura geliyor.

Hattım kapatılmış vaziyette. ben ne yapacağım bilmiyorum. ve bu fatura kullanmadığım halde nasıl gelir anlayamıyorum ve itiraz ediyorum biz neyin faizini ödüyoruz? Bu faturayı ödemeyi de düşünmüyorum. Çünkü böyle bir sistem olamaz kullanılmayan hat nasıl 126 tl gelebilir?

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selin O.
  25 Şubat
  17:12

  Fakat bunun dondurulduğunu anlamıs değilim ayrıyetten de madem donduruldu kullanılmayan hatta nasıl fatura 126 tl gelebilir? Ve ben bunu taksitli bir sekilde ödeyebilme fırsatı var mı ya da yoksa ben bu faturaları tek seferde ödeyemem. Bilginize..

 • 25 Şubat
  12:04

  Değerli Abonemiz,
  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınızın 11.01.2013 tarihinde dondurulmuş olduğu ve buna bağlı olarak kampanya çıkışının gerçekleşmesi sebebiyle cayma bedeli ve vergi taksitlerinizin geri kalan aylara ait toplamının fatura tutarınıza yansıdığı ve ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 22 Şubat
  14:08

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri