26 Mart 2013

Vodafone Gecikme Cezası!

Farkında olmadan birkaç aydır faturamı olduğundan fazla ödediğimi farkettim, kardeşim de benim gibi Vodafone abonesi ve geçen ay 5 liralık gecikme cezası ödediğini öğrendi, bunun üzerine ben de kontrol ettim ve aynı şeyin olduğunu farkettim. Gecikmeli yatırdığımız her fatura için sonraki ayın faturasına 5 liralık bir ceza yansıtılıyormuş.

Zaten ödemeyi geciktirdiğimizde Vodafone faturayı işletmesine rağmen telefonumuzu kısıtlıyor fazladan alınan bu 5 lira bu çapta büyük bir şirkete hiç yakışmıyor. Neredeyse 4 yıldır Vodafone abonesiyim ve bir şekilde tüm faturalarımı yatırdım, bu yapılan hiç şık değil. İlk fırsatta ayrılmayı ciddi olarak düşünüyorum.

Abdusselam 55 Okunma

Cevaplar

 • Abdusselam 16 Nisan 2013

  bir çeşit yıldırma politikası yürüttüğünüzü düşünüyorum artık , taahhüdüm biter bitmez Vodafone dan ayrılmak istiyorum. Çok açık belirtiyorum ; benim sorunum faturayı ödedikten sonra hattımın açılıp açılmamasıyla ilgili değil , neden gecikme cezası adı altında fazladan 5 lira ödüyorum ? Hattım zaten ceza olsun diye kısıtlanıyor , faturam işlemeye devam ettiği halde. Gerçekten aldatılmış hissediyor insan. Yazık.

 • Abdusselam 29 Mart 2013

  Geri döndüğünüz için teşekkürler. Ancak şikayet ettiğim konuyla ilgili bir cevap alamadım maalesef. Hattımın kıstlanıyor olmasıyla bir sorunum yok ancak fazladan alınan 5 lirayı anlayamıyorum. Vodafone a da yakıştıramıyorum ayrıca.

 • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 506349xxxx numaralı hattınızında ödenmeyen faturanız nedeni ile kısıtlama gelmiş olup, ödeme sonrası hattınızın açıldığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön