Vodafone Garanti Süresi Bitmemiş İPhone 5 Arızası!

Nedim B. |

Garanti süresi bitmemiş bir iPhone 5 telefonu servise gönderiyor şarj olmuyor diye ve bana 10 gün sonra telin kullanıcı hatasından dolayı ücretinin 1799 TL yani yenisiyle değişimini kabul ediyor musunuz diyorlar, yani benim telin tamir edilemediğini yeni tel alın diyorlar...

Garanti süresi bitse tamam diyeceğim ama bitmemiş ve bana çözüm olarak yeni tel al diyorlar. Sizce çok saçma değil mi, tamir edemiyorsan yenisini vereceksin yani bir çözüm üreteceksin... Bende hizmet sektöründeyim ve kullanıcı hatası olsun garanti süresi bitmemiş ürünleri yenisiyle değiştiriyoruz. Tüketici hakem heyetine sordum dava açabilirsiniz diyor bana yardım lütfen.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  17:04

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 06.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Aralık
  12:07

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."