05 Mayıs 2014

Vodafone Galaxy S4 Aksesuarlarımı Yollamıyor!

Vodafone'dan kampanyadan almış olduğumuz Samsung marka telefonumuzu arkadaşımla beraber başvurup benim işlemim önce yapılmasına rağmen aynı gün aynı dakika da yapılan işlemlerde ilk 5000 kişiye verileceği taahhüt edilen 1 yıl önceki aksesuar paketimizi hala bekliyoruz. Başvurduğumuz aynı kişi benden sonraki işlemle 1452 kişi oluyor ve kargosu yeni geldi fakat ben işlem listesine bile giremedim. Böyle bir düzensiz uygulamaya bir yetkili kişiden çözüm bekliyoruz en son 6 ay önce arayacaklardı?

Salih 90 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş "

  • Salih 08 Mayıs 2014

    Sikayetle alakali hicbir donus yapilmadi

  • Vodafone Temsilcisi05 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön