25 Nisan 2013

Vodafone Freezone Paketini Hala Kullanamadım!

0535834**** nolu hattıma geçen ay tanımlanan freezone özgür komple her yöne 500 dk 1000 sms 1 gb internet paketi bu ay otomatik geçileceği smsi gelmesine rağmen hala geçilemedi.

Konuyu fark ettiğim 23. 04. 2013 tarihinde 2 defa müşteri hizmetlerini sorunun çözülmesi içi aradım. Bir adette Vodafone yetkililerine web panelden sorunu ilettim.

Hala paketim tanımlı olduğu halde hizmet alamamam, bu konuda iki defa müşteri hizmetlerini aramam, haberim olmadan ınternet girişlerimden ücret kesilmesi gibi haklarımın iade edilmesini ivedilikle rica ediyorum. Sorun hala devam etmektedir.

Hüseyin 27 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.04.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön