Vodafone FreeZone Ankara Şebnem Ferah Konseri Bilet Sorunu!

Adem A. |

Ankara Kentpark AVM VODAFONE şubesini saat 11:43 de (0312)2199307 iletişim numarasından arayarak Konser bileti olup olmadığını sordum. "VAR" diyerek beyan edilmesi üzerine yaklaşık 10 dakika sonra şubeye giderek bilet almak istediğimi söyledim. "BİLET KALMADI" diye bir karşılık aldım. Yaklaşık 10 dakika önce arayarak sorduğumu ve "VAR" olarak yanıt verdiklerini söylediğimde diğer personel "Sadece iki kişiyiz ve ikimizde herhangi bir telefon görüşmesi yapmadık" diyerek yanıt verdi. Numaramı bırakmamı istediler ve göstermelik bir şekilde numaramı aldılar.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem A.
  10 Mayıs
  17:21

  Vodafone hat, benim uzerime kayitli deil, ayrica vodafone hattindan aramadim ve bilet baska bi subenizden alindi. ben o subenizdeki calisanlariniz ve tavirlarindan sikayet ediorum.

 • 08 Mayıs
  10:48

  Sayın A**** A*******
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz.


  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Adem A.
  08 Mayıs
  08:36

  Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyorum.

 • 08 Mayıs
  08:29

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.