04 Eylül 2013

Vodafone Freezon'dan Bana Hiçbir Avantaj Yok!

Freezone'luyum ama freezone'un hiç bir avantajından yararlanamıyorum. Mesela geçen gün sinemaya gittik freezonlular 2. bileti bedava aldı ben alamadım. Herkesle aynı şeyleri yapıyorum kontörüm de gidiyor ama bana sinema şifresi gelmiyor. Rihanna konserinde de aynı olay başıma geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda da önce uğraşıyorlar sonra da özür dileyip yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar. Yani Vodafone beni yine yanıltmadın!

Ferhat 60 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,yapılan kontrollerde mevcut numaranız üzerinden katılım sms'i olmaması nedeni ile yararlanamadığınızın bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön