27 Ağustos 2013

Vodafone Forum Sitesi Haksız Yere Beni Engelledi!

Vodafone forum sayfasında yardımcı olunacağı belirtilen Vodafone bünyesinde olan bu siteye giriş yaptım fakat sorunlarımı açıkça belirttikten bir süre sonra engellediğimi gördüm. Vodafone. com. tr'den durumu bildirdim ve çağrı merkezini arayarakta bildirdim yapılacak hiçbir şeyin olmadığını belirttiler. Dolayısıyla Vodafone'u kullanarak yine mağdur olmuş oldum. Forum Vodafone'da Y....Bey beni engelledi ve kendisinin kişisel amaçlarla engellediğini düşünüyorum ve zaten kişisel mesajlarımda mevcut. Uyarısız ve haksız yere engellenmiş olayı kınıyorum.

Burak 82 Okunma

Cevaplar

 • Burak 25 Mart 2014

  bir dikelce hazırlıyorum 10 kişi yusuf bey hakkında bilginize.

 • Burak 25 Mart 2014

  engellemeye devam ediyorlar insanları

 • Burak 13 Ocak 2014

  müşterisini banlayan tek kurum vodafone

 • Burak 13 Ocak 2014

  Kimsenin formlarla işi olmasın tamamnen yalan kendi insanları ve ilgi yok zaten

 • Burak 26 Kasım 2013

  gördüğüm en kötü hizmet veren ilk 3 de olan vodafone.

 • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde ekte yer alan forum kurallarının ihlal edilmesi sebebi ile 3 kez uyarılmış olduğunuz görülmektedir. Ancak, durumun devamı sebebi ile 8 iletiniz silinmiş olup, forum erişiminiz engellenmiştir. Talep etmeniz durumunda silinen iletilerinin ekran görüntülerini ve gönderilen uyarı mesajlarının ekran görüntülerini paylaşabiliriz. - Diğer kullanıcıların Vodafone Forum’u kullanmalarını ya da Vodafone Forum’dan yararlanmalarını kısıtlamak ya da engellemek amacını taşıyan ya da bizim itibarımızı veya herhangi bir üçüncü şahsın itibarını zedeleme ya da ortadan kaldırma ihtimali olan, aşırı trafik taleplerinde bulunmak, zincir mailler, “junk mail” ya da herhangi bir türde “spam”ler, anketler, yarışmalar, piramit sahteciliği göndermek ya da forward etmek veya benzeri davranışlarda bulunmak; - Aynı başlıkları tekrar yayınlamak. Aynı içerik ile ilgili bir başlık zaten mevcutsa, var olan başlığı kullanmalısınız. Ek bilgi olarak 3 günlük engelleme süresinin dolduğu ve şu an forumun aktif olarak kullanılmakta olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön