24 Eylül 2013

Vodafone Flycell Aracılığıyla Mağdur Ediyor!

Vodafone 3G modemimi 3G Router ile evde internet paylaşımı için kullandığım hattımdan Flycell/Hot TV'ye abone olmuşum. Üstelik 4 Haziranda. Haftalık 9 TL kesmişler. Üstelik Temmuz faturamda gözükmeyen bu içerik Ağustos faturama 27 TL olarak yansımış. Verdikleri site linki çalışmıyor.

Abonelik onayı için attıkları SMS'e sim kart herhangi bir telefona takılı olmadığı için onay vermem mümkün değil. Flycell parayı iade etmiyor. Vodafone firmaya arka çıkıyor, aynı dili kullanıyor. Bu suça iştirak etme suçu kapsamına girer ve gereken yapılmadığı takdirde tüm haklarım saklıdır. Gereği için bilgilerinize.

Tc 53 Okunma

Cevaplar

  • Tc 27 Eylül 2013

    3G Modem ve kablosuz router ile bu onayı nasıl yapabileceğimi biri bana anlatabilir mi?

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2013-06-04 tarihinde saat 20:54:50 çeşitli mobil sitelerinde bulunan firmanın reklamlarından birisine tıklayarak wap.flycell.com.tr/hottv sayfası üzerinden sınırsız video izlemek için HOT TV Kayıt Sayfasına giriş yaptıgınız tespit edilmiştir. Hot tv servisine üye olanlar videoları sınırsız izleyebiliyorlar. Üyelik 2 aşamalı olup Ekranda abonelik koşullarının okuyup onayladığını belirtir onay kutucuğunu işaretleyip onay butonuna basan kullanıcıların üyelikleri aktif hale gelmektedir. Firmadan alınan bilgiye istinaden; abonelik hareketlerinizde ya da ücretlendirmelerinde herhangi bir hata bulunmamaktadır. Üyeliğiniz 2013-09-20 tarihinde iptal edilmiştir ve blacklist'e alınmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön