30 Ağustos 2013

Vodafone Fiyat Farkı Versek Dahi Cihazı Değiştirmiyor!

19.08.2013 tarihinde Vodafone Tekira AVM de bulunan mağazasından Mevcut tarifemizi yükselterek tavsiye ile 24 ay taahhütname karşılığında aylık da 1 TL fark ile Vodafone 875 Smart Mini isimli cihaz aldık.

Aldıktan hemen sonra cihazın ihtiyaçlarımızı karşılamadığı hem yavaş çalışıp arada sırada kitlenmeler gibi sorunlar yaşattığı için aldığımız yere başvurarak 1 TL değilde gerekirse 10 TL fark vererek daha üst en azından işimizi görecek bir cihaz ile değiştirmek istedik. Ve verilen cevap kesinlikle böyle bir şeyin mümkün olmadığı ancak fatura bedeli olan 312 TL verirsek başka bir cihaz alabileceğimiz şeklinde oldu. Koskoca Vodafone'da müşteri memnuniyeti bu kadar mı önemsiz?

Tolga 214 Okunma

Cevaplar

  • Tolga03 Eylül 2013

    Verdikleri telefonu kullanmayacagım zaten sıfır bir şekilde dursun kenarda kimseye de önermiyorum vodafone markalı cihazlarını. Muhtemelen primleri yüksek olduğu için bayiden satış esnasında öve öve bitiremiyorlar..

  • Tolga02 Eylül 2013

    Sonuç olarak müşteri memnuniyetinin sizin için hiç bir önemi yok 1 günlük cihazı değiştirmek için 300-400 tl para istediniz. Satılan mal geri alınmaz prensibi koskoca vodafone da halen geçerli. Plazanınızın girişine bu yazıyı asın...

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.507244****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan mevct kampanyanız için çıkış yapılması durumunda cayma bedeli yansıtılmaktadır.Mecvut uygulama gereğince tarafımızdan farklı bir işlem sağlanılamadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön