17 Eylül 2014

Vodafone Fct Cihazı Fax Ayar Sorunu!

Vodafone'a ait 1 adet sabit hat ve 5 adet şirket hattım mevcut. Sabit hattımı sabit telefon olarak kullanıyorum. Fct cihazına bağladığım sim kart üzerinden fax gönderemiyor ve alamıyorum en az 15 kez Vodafone müşteri hizmetlerini data hattı fax ayarlarımın aktif edilmesi hususuna aradım. Lakin telefona çıkan her arkadaş böyle birşeyin olmadığını sim karttan fax gönderilemediğini söylediler.

Tekraren aradım sonuç yine aynı. Diğer gsm operatörlerinde farklı şubemize ait aynı sistem kurulu sorunsuz bir şekilde arama yapıp alıyor ve fax gönderebiliyorum vede alıyorum ama ne iştir anlamadım. Vodafone çalışanlarının satmış oldukları cihaz ile ilgili bilgiyi bırakın fikri bile yok.

Harun 390 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Harun03 Ekim 2014

    sayın yetkili tarafınıza ıletmiş oldugum data hatları ve ses hatlarıma ait sorun ve şikayet başvurularımızı sonuçlandıramamış olmanızdan dolaya iş yerim vede sahsi kullanmış oldugumuz hatlardan dolayı defalarca kez aranmanıza vede çözüm üretememiş olmanızdan dolayı vodafone ait gerek şirket gerekse kişisel hatlarımın herhangi bir cezai işlem olmaksızın tüm hatlarımın kapatılmasını talep ediyorum En NOVA elektronik harun bayın

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön