Vodafone Fazlasıyla Ücret Kesintisi!

Hami T. |

Telefon hattımın paket bitim gününde anlamadan 764 kilobayt (kb) internet kullandığım için 11 TL ücret kesintisi yapıldı. Daha sonra çocuk kandırma gibi mesaj geliyor. 11 TL internet kullandınız 23,59'a kadar internete girmek serbest diye. Ücretimin iadesini istiyorum. İade olmadığı takdirde 20 ocakta Vodafone hattını kapatacağım. Saçma sapan ücretlere son vermek için.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hami T.
  05 Ocak
  13:02

  Beyler aradım 542 yi. Cevap kural öyleymiş. Çok kötü müşteri hizmetleriniz var. İlgi sıfır. Yapacağımız bir şey yok cevabı. Hak etmediğin ücreti almışsın. Hak etmediğim muamele ile beni karşı karşıya bırakıyorsunuz.

 • Hami T.
  31 Aralık
  08:14

  Bu ne ilgisilizlik gerçekten. Hiç şikayet alındı mesajı göndermeseydiniz daha iyiydi. Hakkımı istiyorum ben. Yaptığınız kesinti kapitalizm den farklı değildir.

 • 29 Aralık
  13:42

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.