Vodafone Fazladan Ücretlendirme Yaptı!

Cemil K. |

Vodafone aylık tarifem var. Geçen ay internet paketim bitince 3G'yi kapattım ve Vodafone'u aradım ve ekstra internet paketi satın almak istediğimi ilettim. Bana sadece günlük mesaj atarak 1.5 tl ye 100 mb internet alabileceğimi söylediler. Bende mesaj attım ve cevap geldi gün sonuna kadar günlük internet kullanabileceğime dair. Daha sonra 3G'yi açtım ve internete bağlandım. Bunun üzerine bir mesaj daha aldım ve 7 tl'lik data indirimi yaptığım için günlük bedava internet kullanabileceğim yazıyordu. Vodafone bunları bana fatura etti ve bugün itibari ile tarifemdeki internet kullanırken tekrardan bir mesaj daha aldım ve ondada günlük 7 tl'lik data kullanım ücreti yansıtıldı.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  19:05

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,89 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Cemil K.
  01 Temmuz
  23:03

  tarafıma kesinlikle geri dönüş yapmadılar.

 • Cemil K.
  25 Haziran
  22:08

  Tarafımla kesinlikle iletişime geçilmemiştir. Aksine belirttiğim şikayet hala devam etmektedir. Vodafone hem müşterilerini madur etmekte hemde sorunu çözmek için müşterilerinden kendilerinin faturalarımıza yansıttığı ücretli hattı aramalarını zorunlu kılmakta ve herhangi bir sonuç üretememektedir.

 • 17 Haziran
  08:39

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.