11 Şubat 2014

Vodafone Fazladan Para Aldı!

Vodafone faturalı kullanıcısıyım. Normalde ödediğim fatura 45 tl sabit olurken geçen ay 26 tl ödedim.Neden bu kadar az ödediğimi öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi bana bu size özel tanınmış bir özel indirim dedi. Ve bugünlerde bir mesaj aldım.

Aldığım mesaj:

"Değerli müşterimiz yapılan incelemelerde son faturanızda eksik ücretlendirme olduğu tespit edilmiş.Eksik ücretlendirilen 16.5 faturaya eklenecektir."

Pardon ama neden alay ediyorsunuz? O temsilci bilgisiz mi sizle alakası yok mu bana özel indirim kazandınız diyor ve şimdi bu para benim faturama yansıtılıyor. Açıklama bekliyorum.

Serbest 27 Okunma

Cevaplar

  • Serbest 15 Şubat 2014

    Hiç bir şekilde yardımcı olunmadı. kendi yaptıkları hata bana mal oldu. Sorunum çözülmedi. Ailece yakın cevrede herkes vodafone sözleşmeleri bittiği an ilk işim onları vodafone'dan uzak tutmak. Bu durumu her yere dagıtacam herkes görsün bilsin..

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön