17 Eylül 2013

Vodafone Fazladan Lira Yükletti!

530517**** nolu Vodafone abonesiyim. Hattım her ay 15 TL yüklemem karşılığında her yöne 500 dk 09 Eylül 2013 tarihinde 15 TL yükleyip konuşmaya başladım toplam 118 dk konuştuktan sonra hattım kapandı. Müşteri hizmetlerini aradım bir yanlışlık oldu dk hattınıza yüklenmemiş gün içerisinde yüklenir dediler.

2 gün geçti tekrar aradım bayan size onay mesajı gelmeden konuştuğunuz için liralarınız gitmiş dedi. Bende yaptığımız sözleşmede böyle bir madde var mı diye sordum cevap veremedi. Ertesi gün 6 da 15 TL yükledim gece 11 oldu mesaj gelmedi.

Müşteri hizmetleri aradı ısrarla mesajın bana iletildiğini söyledi. Oysa ki bana onay mesajı gelmedi. Müşteri hizmetlerindeki bayan çok saygısızdı fazladan yüklediğim 15 TL'mi geri istiyorum.

Abdullah 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.530517****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 13.09.2013 tarihinde HOSGELDIN MINI kapsamında dakikanızın yüklendiği hattınıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön