24 Eylül 2013

Vodafone Fazladan Fatura Ödetecek!

Eylül ayında Vodafone satış temsilcilerinden S. D. şirketime gelerek kullandığımız Avea operatörüne bağlı hatlarımızı Vodafone'a geçirmek için teklifte bulundu.

Bana anlattığına göre hiçbir yükümlülüğüm olmayacak ve herhangi bir cezai durumla karşılaşmayacaktım. Teklifi kabul ettim ve şirket hatlarımızı Vodafone'a taşıdık. Ancak daha sonra Avea şirketinden bana yaptığım bu taşıma işi sonucu ceza alabileceğimle ilgili uyarı geldi.

Bu ceza ile karşı karşıya kalmamak için Vodafone'a geçişimi iptal ettim. Ancak şimdi aynı ay içerisinde hem Avea bana fatura kesecek hem de Vodafone (1 Ekim itibariyle. ) Vodafone şirketinin kendi satıcısından kaynaklı kaybımı karşılamasını talep ediyorum.

Deniz 24 Okunma

Cevaplar

  • Deniz28 Eylül 2013

    maddi zararlarımın karşılanmasını talep ediyorum..aynı ay içinde 10 telefon hattına 3 fatura ödemem yada personeliniz tarafından ödettirilmem ne derece doğru olur sizce şirketi min zarara uğramasını kesinlikle kabul etmem maddi zararlarım karşılanmaz ise kanunen her hakkımı vodafondan arayacağım..avea ya tam fatura vodafonada yarım fatura avea ya 1 yarım fatura da ha kendinizi benim yerime koyun lütfen.

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön