04 Şubat 2014

Vodafone Fazladan Fatura Kesti!

543225**** numaralı son 4 rakamını değiştirmiş olarak kullanmakta olduğum 543225**** numaralı faturalı Vodafone hattımın 21 Aralık-21 Ocak dönemi faturasına bilgi verilmediği halde bir fatura tutarı fazladan yansıtılmış. Şikayet sonucunda da bilirkişiler tarafından bizim kayıtlara erişim olanağımızın olmadığı belirtilerek hata görülmediği söylenmiştir.Taahhüdü dolmasına rağmen ve sizden gelen kişiye özel teklifle aranarak yeni yıl dönemi için sunulan tarife değişikliğini onaylayıp özellikle fazladan bir tutar yansıtılıp yansıtılmadığı tarafımca bir kaç defa sorulmuş ve hayır cevabını almama rağmen nasıl hata görülmemektedir? Tekrar şikayet oluşturmak istediğimde bu hakkımızın olmadığı söylenmiştir.

Zahide 38 Okunma

Cevaplar

 • Zahide 22 Şubat 2014

  Bir saniye caldirip birakilinca aramaniza cevap vermekbmumkun olmuyor maalesef. Geri donusumu her turlu yapiyorum !! Hic bir ise yaramayan musteri hizmetleriyle iletisim icin caba harcamak zaman kaybi !

 • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 ve 20.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Zahide 09 Şubat 2014

  Fatura ödenmeden ilgilenmeyen firma fazla kesilen tutarlı faturayı ödedikten sonra mı ilgilenecek abonesiyle !! Vodafone ait tüm hatları kapatmak bulunabilecek en iyi çözüm galiba. Tüketici hatlarıyla ilgilenirsiniz artık. İllginiz(!) için teşekkürler !!

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön