27 Ağustos 2013

Vodafone Fazladan Alınan Tutarı İade Etmiyor!

İki sene önce Vodafone cihaz kampanyasından aldığımız cihazın ödemesi 2013 Nisan ayında bitti. Sonraki 2 ay normal fatura ödedik. Fakat temmuz ayı faturasında tekrardan aynı tutar eklenip 139,30 TL tutarında fatura gönderildi. Ödemeleri otomatik ödeme kanalıyla yaptığım ve hattın kapanma durumundan dolayı bedeli ödedik.

Müşteri Hizmetlerinizi arayıp şikayette de bulunduk. Bize en kısa süre içinde fazla alınan tutarın iade edileceği söylendi. Fakat ortalama iki aydır ne fazla alınan tutar ödendi ne de arayan soran oldu. Defalarca aramama rağmen en kısa sürede ödenecek deniyor. Bu yanlışlık her iki hattım içinde aynı şekilde oldu. Toplamda iki faturadan aldığınız 114 TL'yi bir an önce iade edin.

Çağın 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 541803****numaralı hattınıza yönelik iade işlemlerinizin sağlandığı 15.09.2013 dönemine ait faturanızdan düşüldüğü tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön