07 Şubat 2014

Vodafone Fazla Ücretlendirme Yaptı!

06.12.2013 hesap kesim tarihinde Vodafone'da kullandığım tarifenin 1 yılı doluyordu.06.12.2013 tarihinden önce çağrı merkezini aradık onlar aralığın 6'sı olmadan geri dönüş yapacaklarını söylediler. 6'sı gibi aradılar. Tarifemizi değiştirdiler.25 TL olan bir kampanya yaptılar. Aralık 20 de eski tarifenin faturasını ödedik. Ocak 2014'te 48 TL'lik bir fatura geldi. Çağrı merkezini aradım. Bir şey bedeli dediler sizi bilgilendirmiştir arkadaşlar dediler ama bize bir bilgi verilmedi. Şikayet oluşturuldu dedi.2 hafta oldu dönüş yok.Vodafone'la bu fazla ücretlendirme konusunda daha öncede sorunlar yaşadık. Biz neden 25 TL olan faturayı 48 TL ödüyoruz ve neden eksik bilgi veriliyor?

Gülüzar 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 08.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön