09 Aralık 2013

Vodafone Fazla Ücret Ödetti!

Vodafone'dan 1 yıl önce telefon aldım. Faturam anormal şekilde fazla geldi. Müşteri Hizmetlerini aradım. faturamı sordum. attığınız smsler, mms şeklinde faturalanmış dedi. Banane dedim. Yapacağımız bir şey yok dedi. Neyse.

Fatura sabit 70 lira telefon ise aylık 75 tl toplam 145 tl yapması gerekirken 160 tl den az fatura ödemiyorum. O kadar çok aradım ki bu aradaki farkı bana açıklama yapamadılar.

Bende BTK'nın sitesinde olan taahhüt iptal hakkımı kullanmak istedim. Yararlandığınız 349 tl indirimi geri ödemelisiniz dediler. Ben zaten yıllarca fazla ödedim. Nerede bu indirim?

Sezgin 38 Okunma

Cevaplar

  • Sezgin 05 Şubat 2014

    Klasik cvplar aldık

  • Vodafone Temsilcisi11 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,11.12.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön