25 Mart 2013

Vodafone Fazla Ücret Aldılar!

Vodafone 20 tl olan faturamı 31 tl olarak gönderdi başka bir hatta geçtiğim için daha öncede farklı tarihlerde fazla fatura göndermişlerdi.

Musa 24 Okunma

Cevaplar

 • Musa17 Nisan 2013

  hayır ben kontürlüde kalan paramı istiyorum bizzat vofon kendisi aradı herhangi bir bayiye gidi paranızı alın diye ama gittim ödemem falan yapmıyorlar. söyelemiş olduklarınızın bana gelen yüksek fatura ile ne alakası var üstelik bana iki kere yüksek fatura gödrediniz. ben kotürlü ya gecmeden önce. sizleri kınıyorum.

 • Musa30 Mart 2013

  hayır bizzat 33 tl fatura ödedim para iademide yapmadılar vermedikleri hizmet için bir çok kez farklı tarihlerde benden fazla para aldılar faturalar elimdedir. kontürlü hatta geçtigim için kalan bakiyemi herhengi vadofone bayisinden almamı söylediler ama gitim böyle bi ödeme falan yapmıyorlar. yanıltıcı bilgi veriyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 506415xxxx numaralı hattınızda diğer operatöre geçmeden 2013-03-11 11:11 tarihinde faturalı hattınızdan faturasız hatta geçiş yapmış olduğunuz görüntülenmiş olup, 11.76 TL kullanım vergisi yansımıştır. Faturalı hattınızdan faturasız hatta geçiş yapan abonelerin son faturasına kullanım vergisinin kalan taksitleri çıkacak olan son faturasına toplu olarak yansıtılır, faturasız olduktan sonra hattına o yılın sonuna kadar kullanım vergisi yansıtılmaz bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön