23 Aralık 2013

Vodafone Fazla Para Almak İçin Uğraşıyor!

Hattımı kapatmak için aradığım müşteri hizmetlerinden hattımı kapatırsam cezalar dahil ne kadar son fatura yansıyacağını öğrenip hatta 2 müşteri temsilcisine teyitletip hattımı kapattım. Gelen son faturam bana söylenenden çok fazla olduğu için müşteri temsilcisini arayıp genel müdürlükle görüştüm 10 gün içinde döneceklerini söyleyip dönmediler.

Tekrar arayıp dönmediklerini borcumu ödemek istediğimi söyledim araştırıp döneceklerini söylediler ve tekrar dönüş yapmadılar ve en son avukat aradı ve borcumun kaç katı olan parayı ödemem gerektiği yoksa icra vs. göndereceklerini söyledi.

O kadar aramama rağmen avukata verene kadar uğraşıp benden daha fazla para alan Vodafone'u hiçbir şekilde kullanmayı düşünmüyorum.

Murat 52 Okunma

Cevaplar

  • Murat03 Ocak 2014

    Hiçbir şekilde ne yardımcı oldular nede problemi çözebildiler. Müşteri hizmetlerinden en az 3 kişiyle görüştüm yine hepsi farklı şeyler söyleyip geçiştirip kapandı konular. Bir daha ne ben ne ailem de vodafone imkansız.

  • Vodafone Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.12.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön