29 Mayıs 2014

Vodafone Fazla Para Aldı.

535 698 **** no'lu kullanmış olduğum hattın operatör sağlayıcısı olan Vodafone şirketinden başka bir operatöre geçiş sağladım ve bu geçiş sonucunda nisan ve mayıs aylarının faturası olan 32 TL'lik iki ayrı fatura ödedim buna rağmen ilerleyen ayda nisan ve mayıs ayları için tekrar 49,10 TL'lik fatura yansıtılmıştır.Bu faturanın iptalini talep ediyorum.Aksi takdirde tüketici haklarına başvuracağımı bildiririm.Gereğinin yapılmasını rica ederim.

İbrahim 123 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 22 Haziran 2014

    birdaha asla vodafon kulanmam ve kulandırtmam

  • Vodafone Müşteri Temsilcisi03 Haziran 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Müşteri Temsilcisi29 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön