01 Aralık 2014

Vodafone Fazla Ödediğim Paranın İadesini İstiyorum.

Vodafone 07.11.2014 tarihinde gecikmiş borcu olan 544 525 ** numaralı hattımın 46 TL olan borcu kredi kartı ile ödediğimde 3 defa 46 TL olarak toplam: 138 TL olarak tahsil edildiği banka ekstre de gözükmekte olup, fazla ödemelerin tarafıma iadesini istediğimde dilekçe yazıp göndermem istendi. 3 defa dilekçe yazıp gönderdiğim halde aramalarıma karşılık hiçbir olumlu cevap alamadım. Fazla ödediğim paranın iadesini istiyorum.

Fatih 1.161 Okunma

Cevaplar

 • Fatih15 Ekim 2015

  Hala param ödenmedi

 • Fatih05 Aralık 2014

  tüketici hakları mahkemesine konuyla ilgili evraklarımı iletmek üzere harekete geçmek üzereyim gereğinin en kısa sürede yapılmasını yapılmadığı taktirde gerekli işlemleri tüketici mahkemesi benim adıma yürütecektir bilgilerinize sunarım

 • Vodafone Temsilcisi02 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 01.12.2014 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 27/11/2014 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi01 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön