Vodafone Fazla İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Ziya H. |

Vodafone rakip firma ne reklam yaparsa aynısını yapıyor ama gerçekte olan nasıl ona bakmak lazım. Vodafone bildiri yayınlayıp şeffaflık ilkesinden bahsetmişti. Peki nasıl oluyor da ınternet paketim bittiği anda mesaj gelmiyor da, kontörlerden kullandıktan sonra paketiniz bitmiştir diye uyarı mesajı geliyor. 2 defadır başıma geliyor. Vodafone'un bu konuyu inceleyip liralarımın iadesini yapmasını talep ediyorum.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  15:28

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  17.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ziya H.
  17 Mart
  19:37

  Cevap verildi yapilacak bisey olmadigi soylendi.vodafone un altyapi yetersizliginden dolayi gonderidigi mesaj 3 dakika sonra geliyor. Bende hala interneti kullaniyorum 5.16 lira hattimdaki liralardan kesiliyor. Ozeti bu ama olur oyle dendi. Hattimi en kisa sure de baska operatore tasiyacagim. Sadece kendi hattimi degil annemin babamin kardesimin hatlari da tasinacak.

 • Ziya H.
  17 Mart
  15:21

  hattımdaki liralar bittiğinde başka operatöre hattımı taşıyacağım. nerdeyse 1 hafta oldu hala inceleyip bana geridönüş yapacaklar.

 • 11 Mart
  23:12

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.”


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."