17 Eylül 2014

Vodafone Fazla Gelen Yurt Dışı Faturası!

Oğluma ait 533 2854*** no'lu red premium + her şey dahil pasaport tarifeli telefona bu dönem 4012 tl fatura geldi. İtirazımızda Kıbrıs'ta bulunduğumuz süre zarfında kota aşımı yaptığımız söylendi. Bizde kota aşımı ile ilgili bilgilendirme almadık, ayrıca sorgulama yaptığımızda sürekli bakiyemizin olduğu bilgilendirmesini aldık dediğimizde de Kıbrıs Telsim'in kullanım bilgilerini geç bildirmesinden dolayı böyle bir durumun oluştuğunu ama yinede faturayı ödememiz gerektiğini söylendi. Telsim'in yaptığı bu hatadan bana ne kotamızı aştığımızı bilseydi mobil değil başka yöntemlerle internete bağlanırdık. Konu davalık olacak ama bizde mağdur olacağız. Vodafone bu kadar sahipleniyor işte müşterisini.

İlknur 718 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İlknur18 Eylül 2014

    ne zaman dönüş alıcam acaba bu faturanın son ödeme tarihi 22 eylül 2014 nerden bulucaz bu parayı sizin yüzünüzden huzurumuz kaçtı

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön