Vodafone Fazla Gelen Faturanın Fiyatını Düşürmemek!

Erdem Ö. |

2011 tarihinde her yöne 500 dk 25 TL olan kampanyaya geçiş yaptım. Limit aşımına yakın, limit dolunca ve limit aşılırken 3 ayrı mesaj geleceği söylendi. Ay sonunda gelen fatura 810 TL. İtiraz ettiğim gün 3 ayrı mesaj cep telefonuma peş peşe geldi (limitinizin yüzde 80'i doldu, limitiniz doldu, limit aşıyorsunuz diyerek) Gerekli incelemeyi yaptılar fatura 500 TL'ye düşürüldü.

Dakikaları aşmışım, kabullenemedim bu haksızlığı ve bu bedeli ödemeyeceğimi söyledim. Yaklaşık bir hafta önce avukattan tebliğ zarfı geldi Asıl Alacak: 810 TL (Faiziyle 1.641 TL) böyle bir haksızlık hiç kimseye gelmemesini diliyorum. Vodafone bu konuda incelemesini de bekliyorum, tabi ilgilenirlerse.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Paket-Tarife Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem Ö.
  22 Aralık
  01:51

  Daha hala çözeceksiniz... Arabama hacizi koydurttunuz....

 • 02 Aralık
  13:26

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 02.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Erdem Ö.
  26 Kasım
  16:03

  Kesinlikle ilgilenemdiler. Ve resmen kul hakkı yiyorlar

 • 23 Kasım
  19:43

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.