23 Nisan 2013

Vodafone Fazla Gelen Faturalar!

Kamu midi tarifesini ilk aylar hariç devamlı fazla fatura yansıttılar.Ve en sonda 11 nisan da tarifemi güncelleyeceklerini söylediler. Bende taahhütüm bitti diye düşündüm ve sonrasında hattımı değiştirdim. Ama öyle değilmiş ve taahhütüm dolmadığı için 261 liralık fatura yansıttılar..

Özcan 36 Okunma

Cevaplar

 • Özcan27 Nisan 2013

  13.04.2013 tarihinde çıkış yaptım evet çünkü vodafone müşteri hizmetleri bana 11.04.2013 tarihinde faturamın güncelleneceğini söyledi. Ve ben bu kampanyaya girerken faturam üzerinde hiçbir güncelleme ve değişiklik olmayacağı söylendi bana. Böyle bişey varken neden bana faturamın güncelleceğine dair mesaj atılıyor.

 • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

  Sayın Ö**** A**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 13.04.2013 tarihinde cihaz kampanyasından çıkış yapılmış olup,İndirimlerin İptali,Gecikme Bedeli %4,Kısıtlamadan Sonra Acma ve sms kullanımına istinaden ücretlendirme yapılmış olup,faturalandırılmanızda sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Özcan24 Nisan 2013

  542 den size ulaştık ama siz bir şekilde hep haklı olduğunuzdan sorunuma her hangi bir çözüm sunmadınız. Müşteri memnuniyeti namına hiçbirşey yok..

 • Vodafone Temsilcisi23 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön