10 Mayıs 2013

Vodafone Fazla Faturalandırma!

Defalarca aramış olmama ve çağrı merkezinizdeki operatör arkadaşlara bildirmiş olmam ve uyarmama karşın hattımda yaptığım paket değişikliği sonucunda faturama ek olarak fazla ödeme eklenmiş durumda. Operatör arkadaşlarınız konuyu çözmekte başarısız kaldıkları için buradan size yazmak zorunda kaldım.

Ücret iadesi yapılacağını söylüyorlar ancak ben fazla ücret ödemek istemiyorum. ödemeyeceğim de. gerekirse hukuki yollara başvuracağım. zira sizin tarafınızdan yapılmış bir hatanın bedelini ben çekmek zorunda değilim. ilk şikayetimden sonra konunun incelenip gerekli düzeltmenin yapıldığı sms olarak bildirildi lakin faturamda hala bir düzelteme olmadığını görüyorum.

Emrullah 58 Okunma

Cevaplar

  • Emrullah 13 Mayıs 2013

    Bugün musteri hizmetlerini tüketici hakları yüksek hakemi ıle görüşme yaptıktan sonra kendim aradım ve yine operatör arkadaşa sıkayetımı belirttim ve benı arayacaklarını konuyla ılgılı olumlu yada olumsuz bir cevap vereceklerini belirttiler ama ben konuyla ılgılı çözümü buradan öğrendim dogrusu..ancak çözüm ıle ılgılı benı aramadıkları süre boyunca konunun cozuldugune pek ıkna olmayacagımıda belirtmek ısterım.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili alacak girişi sağlandığı ve 31.05.2013 tarihli fatura tutarınıza yansıtılacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön