13 Şubat 2014

Vodafone Fazla Fatura Yolladı.

Vodafone her yöne mini 250 dk'lık tarife kullanıcısıyım. Ayrıca sınırsız net tarifesini kullanıyorum. Faturam 34-35 civarı. Ocak ayında internetim çok hızlı bir şekilde çalışıyordu. Haddinden fazla hemde. Bunun üzerine müşteri temsilcisini aradım. Net'in hızlandığını söyledim. Bana bulunduğum bölgede alt yapı çalışmasından dolayı iyileştirme olduğu söylendi. Sevindim. Fakat fatura kesildiğinde şok oldum 57 lira fatura kesildi. Tekrar müşteri temsilcisini aradım fatura hakkında bilgilendirilmek istedim. Bana olup olmayacak şeyler söyledi. Tatmin olmadım. Bir daha Vodafone'mu asla bir daha ki ay operatörümü değiştireceğim.

Elvan 34 Okunma

Cevaplar

  • Elvan 20 Şubat 2014

    İşim dolayisi ile telefonu duyamadim. Tekrar aramanizi bekliyorum. Baska sebeplerden dolayi devamli ariyorsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön