28 Kasım 2014

Vodafone Fazla Fatura Tahsilatı!

Kullanmış olduğum olduğum Vakıfbank kredi kartında otomatik ödeme olarak kayıtlı Vodafone cep telefonu faturasının 21.11.2014 tarihinde 31.10 TL olarak iki kez tahsil edildiğini fark ettim. Vodafone müşteri hizmetlerini 15 dakika bekledikten sonra son faturamın kredi kartımdan iki kez tahsil edildiğini ilettim.

Müşteri temsilcisi bir sonraki ayda faturadan düşeceğini kesilen miktarın iadesi için banka ile iletişime geçmem gerektiğini iletti. Daha sonra Vakıfbank müşteri hizmetlerini aradım ve 20 dakika bekledikten sonra müşteri temsilcisine son faturamın iki kez ödendiğini ve sebebini sordum. Yapılan fazla ödemenin iadesini istedim. Vakıfbank Müşteri temsilcisi de topu Vodafone'a attı...

Osman 175 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön