03 Kasım 2014

Vodafone Fazla Fatura Sorunu Çözülmüyor!

5.aydır aynı şikayeti yazıyorum, yine paket ücretinden daha fazla fatura geldi. Bu sefer 2 hatta (Diğeri 5324214***). Geçen defa 3 ay sonra özür dileyip ücret iadesi ettiler ve arada oluşan farkı sadece ödememi istediler. Ödedim, dekontu faksladım, telefon ile teyidini aldım, ama geçen hafta borcu var diye telefonu kapattılar. Kavga dövüş açıldı 48 saat sonra kapandı, 3 defadır böyle.

5.11 de yine kesilecek. Sorunu anlayan da çözen de yok. Bu resmen bir terbiyesizlik halini aldı. Gerçek yetkiliye ulaşmak mümkün değil sanki ülke yönetiyorlar, diğerleri de sadece sekreter. Size hemen döneceğiz dediler sabah 7 de akşam oldu arayan yok. Bu kadar ilgisiz, beceriksiz ve sorumsuz firma olamaz.

Vedat 182 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 04.11.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön