01 Nisan 2013

Vodafone Fazla Fatura Gönderme!

Vodafone bana göndermiş olduğu 178.10 TL lik (taahhütüm 45 TL gibi ama böyle bir fatura için mesaj attık diyorlar ama bana gelmedi.) faturayı ödeme talimatım olan kredi kartımdan 2 kere çekmiş. Bunun için sabaha aradığım müşteri temsilcisi saygısız bir şekilde bir daha ki ay faturanızdan düşecektir bu işlem yapılamaz falan dedi.

Bende sinirlenip hattımı değiştireceğimi ve böyle bir fatura ödemesinin onların hakkı olmadığını söyledim. Kabaca konuşmaya devam edince kapatıp bir daha arayıp başka bir bayan temsilci ile konuştum ve o beni yönlendirdi. Faturamın yasal faiziyle onlara göndereceğim hesabıma yatırmalarını isteyeceğim. acaba işlemi yapacaklar mı yada kaç günde yapacaklar.

Hüsnü 17 Okunma

Cevaplar

  • Hüsnü 10 Nisan 2013

    Bankamla görüşüp işlemi sizin yaptığınızı ve bankaya sizin iptal talımatı göndermeniz gerektiğini söylediler. İptal edilmesi için fax gönderdim Vodafone umarım en kısa sürede hallederler. Genelde en az 2 haftada işleri çözdüğünüz için insanları markadan soğutuyorsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili süre bildirim sms 'i tarafınıza gönderildikten sonra arama gerçekleştirildiği ve kullanım doğrultusunda ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırılmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır.Mükerrer ödeme ile ilgili olarak tarafımızca işlem yapılamadığı ve bankanız ile irtibata geçmeniz gerektiği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön