18 Ağustos 2014

Vodafone Fazla Fatura Gönderiyor.

Biz şirketimize 17.04.2014 tarihinde Vodafone kurumsal hizmetleri ile sözleşme yaptık bu sözleşme neticesinde kullandığımız hatlara 1220 TL ye anlaşma yaptık ancak maalesef o tarihten bugüne kadar gelen faturalarımız 1.500 TL üzerinde gelmektedir bu konu ile ilgili defalarca ilgili birimleri ve Vodafone müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen kimse bize bilgi vermemektedir ve yaptığımız sözleşme olduğu halde fazla fatura ödemeye devam etmekteyiz fazla faturalarımıza itiraz ediyoruz amam maalesef kimse ilgilenmiyor konu ile ilgili şikayetimiz var her türlü yasal yollara başvuracağımızı bildiririz.

Mithat 1.600 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Mithat22 Ağustos 2014

    maalesef kimse ne aradı ne sordu yetkililerden hala telefon bekliyoruz şayet telefon haftaya da gelmez ise her türlü yasal yollara başvuracağız saygılarımla

  • Vodafone Temsilcisi18 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön