Vodafone Fazla Fatura Gönderdiler!

Bekir Akın P. |

053346022** numaralı hattımı türkcelle geçiş yaptırdım. Vodafone son bir kez fatura gönderdi ve faturada vodafone müşteri hizmetlerini arama başına 40 kuruş tutar yansıması yerine her aramam konuştuğum dakika ile hesaplanarak 7 lira 2 lira 8 lira 6 lira vs tutarlar yansımıştır. Bu tutarların hesaplanarak düzeltilmesini, fazla alınan ücretin faturamdan düşülmesini istiyorum.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bekir Akın P.
  04 Haziran
  23:36

  şuanda türkcelle geçiş yaptım ve sizleri tüketici haklarına şikayet ettim. fazladan almış olduğunuz 26 lirayı tespit ettiler başvurumu yaparken. konu ile ilgili dönüş yapacağım sizlere.

 • 14 Şubat
  14:34

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  13.02.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  şikayet sonucu hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 12 Şubat
  16:46

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?

  default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Bekir Akın P.
  12 Şubat
  15:01

  bu şikayet için beni aradılar ve böyle bir tutar yansımadığını söylediler. cep merkezdeki şahısta gel ben sana cebimden vereyim ne kadar fazla almışlarsa dedi bana. terbiyesizliğe bakın. wodafone müşteri hizmetleride 2 lira tarafınıza ödeme yapalım dedi terbiyesizler. taahhütlü telefon kampanyasından çıkmamın ücreti 266 lira diye söyleyen bayan, fatura geldiğinde 276 lira onun ücreti demeleride ayrı bir utanç verici durum. tüketici sorunları hakem heyetine başvuruda bulunacağımı bildiririm.