22 Ocak 2014

Vodafone Fazla Fatura Gönderdi!

Vodafone kullanıcısı olarak faturalı hat kullanmaktayım ve her yöne 1ooo dk 35 TL ödemekteyken bana 108 TL geldi. Nedenini öğrenmek için Vodafone'u aradığımda bana müşteri hizmetleri internet kullandığım için geldiğini söylendi ama benim internet paketim yok ben çalıştığım mağazadan kablosuz bağlantı olarak internete girdim yani nasıl olur da benden ücret talep edebilirler?

Müşteri hizmetleri bana isterseniz internetinizi iptal edebileceğimi söyledi ama ben neden iptal edeyim ki sonuçta mağazadaki interneti kullanıyorum.Bir tüketici olarak bundan rahatsızlık duymaktayım ve hakkımı sonuna kadar arayacağım. Vodafone GSM operatörlerinin tarafıma geri dönmesini istiyorum.

Serkan 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön