21 Ocak 2014

Vodafone Fazla Fatura Gönderdi!

15 ocaktan biten tarifeme 54 lira ki benim 44+1'dir. Tarifem fatura yollayabilme yeteneğine sahip bu firma. Zaten bu son fatura kendinizi bile aştınız artık gerçekten yeter. 3 - 5 deneyeceğim ibreti alem için mahkemeye vereceğim. Artık gerçekten yeter!

Onur 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.02.2014-12.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Onur25 Ocak 2014

    Gsm operatörlerinin yüz karası bir firma. Şirketin kendisi dünya çapında ama ülkedeki politika tamamen şark kurnazlığı üzerinedir.Kişiye sormadan süreyi uzatma, sözleşme bittiği halde fatura yollama bir de üstüne üstük müşteri memnuniyeti ayağına yatan basmakalıp cümleler. Nereden taahhüt verdim, interneti de bunlardan almışım temmuzda bitiyor. Ben ve sülalemden herhangi biri eğer mümkünse bunların şubesinin önünden bile geçmeyeceğiz. Bedava versin almam, o derece illallah ettim.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön